הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | ילדים | הפעלות לילדים | גן ילדים בפתח תקווה Family. גן ילדים פרטי בפתח תקווה.
     מפרסמים חדשים בפורטל


גן ילדים בפתח תקווה Family. גן ילדים פרטי בפתח תקווה.

חדש בפתח תקווה – גן ילדים עם חינוך אירופאי

 

מעון ילדים בפתח תקווה, גן ילדים פרטי בפתח תקווה, מועדונית

יחס חם לכל ילד

קבוצות גיל נפרדות

השיעורים מועברים בשתי שפות

 לימודי אנגלית מגיל שנתיים

מגוון חוגים: מוזיקה, התעמלות לפעוטות, קפוארה, פינת חי, ועוד הרבה יותר

קבוצות מועדונית בכיתות לימוד נפרדות

הכנה לכיתה א'

פינת ג'מבורי

חגיגות יום הולדת לילדים

הצגות תיאטרון

אוכל טרי מדי יום, מבשלים במקום

הסעות מכל אזורי העיר

ביטוח לכל ילד

 

בפיקוח ארגון הגנים הפרטיים

הנחות לאימהות חד-הוריות ועבור ילד שני

 

גן  ילדים  בפתח תקווה Family

ההורים מודעים יותר מכל אחד אחר עד כמה חשובה לילד הסביבה שלו, המשפיעה בצורה ישירה על מצב רוחו של הילד ועל מצבו הנפשי. רק יחס אכפתי וחם לכל ילד, בשילוב עם מקצועיות גבוהה של המחנכים – יתנו תוצאה טובה.

גן ילדים  בפתח תקווה Family– זוהי גישה חדשה ביותר לתהליך הלימודי. במעון, בגן ובמועדונית של Family עובדים מחנכים מקצועיים ומנוסים, שנעזרים בשיטת לימודים חדשה, שבבסיסה – חינוך אירופאי . כאן לילדים ניתנת האפשרות לבחור באופן עצמאי את השיעורים המעניינים אותם, במטרה להקיף אותם באהבה, תשומת לב ודאגה. ויחד עם זאת, המחנכים מוצאים גישה ייחודית לכל ילד, מה שמאפשר לחשוף את כל הכישרונות שלו, באמצעות מערכת של שיעורים מפתחים. כך, גן ילדים  פרטי בפתח תקווה Family מספק הכנה טובה ללימודים העתידיים של הילד בבית הספר. יתרון זה מחוזק על ידי תהליך הכנה לכיתה א', הכולל בתוכו שיעורי קריאה, כתיבה, שיעורי בפיתוח חשיבה הגיוניות, ועוד הרבה יותר. אחרי הכל, דווקא גיוון החוגים כגון: מוסיקה, התעמלות לפעוטות, קפוארה, פינת חי, מאפשרים לילדים להשתחרר ולהיפתח, לקבל את המידע הדרוש ולגבל את הבסיס החשוב כל כך של ידע, שמהווה גורם מפתח בהתפתחותה של האישיות העצמאית של כל ילד.

 

עקרונות העבודה  בגן  הילדים בפתח תקווה Family:

 

•טיפול ותשומת לב מקסימאליים לבריאותם של הילדים

•שימוש בטכניקות ותוכניות חדישות, המאפשרות לגבש בקרב הילדים אישיות מצליחנית ומוגדרת מטרה.

•יחס אישי לכל ילד.

•רמה גבוהה ואיכותית של חינוך ברמה אירופאית לכל דבר

•אוכל טרי מדי יום, אנו מבשלים במקום, משום שאיכות המזון מכריעה את בריאותם של תלמידינו.

•מקצועיות, ניסיון פרקטי ואחריות גבוהה של המחנכים.

•הסעה מכל אזור של פתח תקווה.

 

בשבילנו אין דבר כזה פרטים לא חשובים, אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב לחינוך של כל אחד מהחניכים שלנו. במידה ובחייו של הילד מתרחש אירוע חשוב ומאושר – אנו מעבירים מסיבות יום הולדת חברותיות לכל ילד. ברגעים אלה הילדים מבלים בשמחה בפינת ג'מבורי, צופים במופעי תיאטרון, מתכבדים בממתקים טעימים וטריים, ובאופן כללי, מבלים ומשחקים בכיף והנאה.

 

מה כוללת בתוכה המערכת החדשה של "חינוך אירופאי"?

 

לגן שלנו מגיעים ילדים החל מגיל 3 חודשים, עד גיל 4 שנים. יש לנו קבוצות גיל שונות, בעלות רמות קושי שונות מבחינת לימודים. הרמה נקבעת על פי גילו של הילד, למשל – לימודי השפה האנגלית מתחילים מגיל שנתיים. בנוסף, השיעורים היומיומיים מועברים בשתי שפות, כך שדוברי הרוסית מבינים היטב את שאר הילדים, ומשתלבים היטב בתהליך הלמידה. בנוסף, קיימות קבוצות מועדונית הלומדות בכיתות נפרדות.

כיום, אין הרבה גני ילדים במרכז הארץ היכולים להעניק הנחות לאימהות חד-הוריות, וגם עבור ילד שני. גן  ילדים   בפתח תקווה מציע ביטוח עבור כל ילד. אנו עובדים בפיקוח ארגון הגנים הפרטיים, מה שמעיד על האיכות הגבוהה של השירותים שאנו מציעים, וגם מהווה ערבות לכך שהילד שלכם יקבל הכנה טובה לכניסתו לחיים הבוגרים. עם זאת...

מעל לכל, אנו שואפים לפתח אצל הילד חשיבה מלאת דמיון ואסוציאציות, מה שמאפשר להם ליישם בקלות חומר לימודי בכל רמת קושי. המחנכים המנוסים של גן  ילדים  בפתח תקווה Family מפתחים בקרב הילדים טוב לב ועניין כלפי העולם הסובב אותם,באמצעות תפיסה המאפיינת ילדים, על כל הפשטות והפתיחות שבה. 

 

 

(2 הצבעות)
קבל את קוד הדירוג

 
הצג כל הסקירות [0]
תגיות: תינוקיה בפתח תקווה, פעוטון בפתח תקווה, גן פרטי בפתח תקווה, צהרון בפתח תקווה, הכנה לכיתה א', חוגי העשרה לילדים, פעוטון בפתח תקווה, גן פרטי בפתח תקווה, צהרון בפתח תקווה, גן ילדים פרטי בפתח תקווה, גן ילדים בפתח תקווה, גני ילדים בפתח תקווה
המומלצים

 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 

המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO