הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

     מפרסמים חדשים בפורטלmain_table_top2 (משרדי פרסום);


VIP


וויב טיים - בניית וקידום אתרים באינטרנט - Web-Time

תמונות

כיום, אף עסק איננו יכול להתקיים ללא שימוש ברשת האינטרנט הגלובלית. בימינו, הנציגות באינטרנט אינה מותרות, אלא תנאי הכרחי לקיומו השוטף של העסק. אנו נעזור לכם לצייד את המשרד האינטרנטי שלכם!
הצעד הראשון: כיצד לבחור אתר?
הבה נתבונן בתפקידים שאותם אתר החברה עשוי למלא:
אתר החברה מעצב את התדמית של מפעל מודרני ומשגשג, שמנהליו מתמצאים היטב במצב השוק ובטכנולוגיות חדשות, כאשר פירושו של דבר הוא שבתנאים שווים יש סיכויים גבוהים יותר שהלקוח יבחר דווקא בחברה שלכם, מכיוון שכל איש עסקים רוצה לעבוד מול פרטנר מכובד ויציב.
 
אתר החברה מאפשר למזמינים (כולל מזמינים פוטנציאליים) לקבל בקלות מידע על חברתכם, על המוצרים והשירותים שלה ועל האינטרסים העסקיים שלה.
 
אתר החברה הנו שיטת הפרסום הזולה והיעילה ביותר, אך הדבר אינו נכון ומוצדק לגבי כל חברה, בשל הבדל...073-7969049
054-7282133
03-9396691


VIP


פורטל הרהיטים בישראל. פרסום באינטרנט.בית נוח וחם - זה הוא אחד החלקים החשובים ביותר בחיינו. כולם מתאמצים לקשט את הבית, למען נוחות אישית. וריהוט הוא בעל חשיבות עליונה.
 
בשביל לבחור את הרהיטים המתאימים ביותר צריך לנסוע לעשרות חנויות, להשוות מחירים, לעצב ולטרוח לגבי הרבה פרטים חשובים.
 
אבל בזמננו, כשרוב גדול מהאנשים משתמש באינטרנט, זאת בכלל לא בעיה. לא צריך לבזבז הרבה זמן בחיפוש אחר הפרטים הרצויים.
 
פורטל רהיטים בישראל - זה פורטל מצויין המציע סחורות חיוניות לבית, ומאפשר למשתמשים לאתר במהירות בדיוק את מה שעליו הם חולמים. יצרנים ומוכרי רהיטים מגדילים במהירות את כמות לקוחותיהם ועם זאת גם את הרווחים.
 
פורטל הרהיטים שלנו עומד במקומות הראשונים במנועי החיפוש ולכן נוכחות עצומה מובטחת וגל רציני של לקוחות חדשים לעסק שלך.
 
כידוע, פרסום הוא כמו מנוע עבודה. התחילו...
054-7282133


VIP


פורטל לרופאי שיניים בישראל. פרסום באינטרנט.פורטל לרופאי שיניים בישראל. פרסום באינטרנט.
 
הרוב הגדול של האנשים משתמש בשירותיו של רופא השיניים. בישראל הרבה רופאי שיניים מקצועיים ומומחים. והפרסום הטוב ביותר הוא - מפה לאוזן. אבל אם רופא שיניים התאים לבן-אדם אחד אין זה אומר שרופא השיניים יתאים גם לאחר.
 
בזמננו רוב האנשים משתמשים באינטרנט כמנוע חיפוש. בגלל זה היום פרסום באינטרנט הוא סוג טוב יותר של פרסום. הוא דוחק לאט פרסום בעיתונים ובטלוויזיה ומגיע למקום הראשון בחיוניות שלו.
 
פורטל טופ דנט לרופאי שיניים בישראל - פרסום מצויין באינטרנט שנותן אפשרות לכל רופאי השיניים בישראל לעזור להרבה יותר אנשים, הרבה יותר מהר.
 
פורטל טופ דנט לרופאי שיניים בישראל תופס את העמדות הראשונות במנועי החיפוש.
 
כל לקוח פוטינציאלי יוכל לראות את המידע הכללי, לקרוא את הביקורות ולבחור את הר...
054-7282133דיילות לאירועים - ביזנס קלאס חברת דיילות


מעצבים את דעת הקהל "מבפנים"

ביזנס קלאס מספקת שירותי דיילות שמטרתם לעצב את דעת הקהל של מותגים מובילים "מבפנים".

על פי סקר בינלאומי של מכון נילסן, הגורם המשפיע ביותר על החלטות הקנייה של הצרכן, הוא דעתם של אנשים אחרים. לכן, שירותי הדיילות שלנו פותחו במיוחד כדי לספק לכם את "האנשים האחרים" שישפיעו על החלטות הקנייה של הקהל שלכם.מזל אליעזר 5

75102
MyVoice


MYVOICE - הינו מאגר הקריינים הגדול בישראל.ב- MYVOICE תוכלו למצוא מגוון ענקי של קולות לפרסומות, סרטים, IVR ועוד...במשך השנים האחרונות סיפק מאגר הקריינים של MYVOICE מאות לקוחות מתחומי ההייטק, הרכב,הקוסמטיקה, המזון, החשמל ועוד.
...


אימפקט דיילות-דיילות לאירועים כנסים וקידום מכירות


דיילות לאירועים כנסים תערוכות וועידות וקידומי מכירות.
אימפקט דיילות מתמחה במתן שרותי דיילות בתחום האירועים.
חזון החברה: אנו מאמינים כי שרות איכותי משפיע ומורגש.
דיילות, מתלוות, לאירועים במגוון תפקידים שונים:
דיילות דלפקי רישום
דיילות הכוונה ואולם
דיילות קופה
ניהול ופיקוח
דיילות לאירועי ערב
דיילות לקידום מכירות
דיילות ליווי אחמ"ים
דיילות...אידלסון 1


דפוס - Emanuel Print


דפוס משי, כרטיסי ביקור, קבלות, חשבוניות, טפסים גלויות, מדבקות, פליירים,פלקטים ,Roll-Up לוחות שנה כרטיסי מגנט, הזמנות לארועים תויות.מי אנחנו - אנחנו דפוס עמנואל עובדים בהצלחה רבה בשוק הישראלי משנת 1990 ומבצעים עבודות דפוס. מתמחים במתן שרותים בכל נושאי הדפוס. הניסיון הרב מכתיב רמת ההפקה גבוהה מתוך יכולות וניסיון גראפיות ומחשוב מתקדמים.ביצוע חברת דפוס עמנואל מספקת שרותים ופתרנות בתחום העיצוב האיכותי, ביצוע ברמות הגבוהות ביותר ושימוש בתוכנות ובכלים הטכניים המובילים. סוגי דפוס שלטים, סטנדים, (roll up) קטלוגים, פליירים, ברושרים, פנקסים, גלויות, כרטיסי ביקור, שקפים, מדבקות, מגנטים, אריזות, לוחות שנה, פרוספקטים, ניירת משרדים, פירסום על חומרי שיווק ועוד...שיטות תצוגה מודולריות ונוחות, ההדפסה האיכותית נעשית ברזולוציה גבוהה, אפשרות להוספת תאורה מתאימה המוסיפה לאסטטיקה, ניתן לבצע הזמנות בסוגים שונים כ...מזרחי 28


הולמרקום - מערכות שיווק מתקדמות


הולמרקום-קד"מ | דיילות | תערוכות | כנסים | אירועים

חברה צעירה וקריאטיבית העוסקת במתן פתרונות ושירותים שיווקים מתקדמים להשגת המטרות העיסקיות של הארגון.

מנסיון רב שנים בתחום המכירות ומתוך היכרות מעמיקה עם השוק הישראלי הייחודי, הגענו להבנה שישנו פער משמעותי בין הרצוי למצוי שמצריך חשיבה ייחודית אשר בסופו של יום בא לידיי ביטויי ברמת השטח.

אנחנו בהולמרקום מאמינים כי שילוב בין חדשנות,יצירתיות,מעוף ואסטרטגיה שיווקית מביא את הפתרון המנצח שהציב בפנינו הלקוח ומשיג ביעילות את המטרות שהוצבו.
הרצל 63


כל סוגי עבודות בתחום האינטרנט - DesignRocket


האינטרנט של מחר
עיצוב אתרים שתופסים את הגולש, מבטאים את מהות העסק ומאיצים מכירות זה לא הגדה אלא עצם הגישה ב- Design Rocket. צוות החברה, בוגרי בצלאל ושנקר, יודעים היטב גם את המסורת של אומנות החזותית וגם את הנטיות שבנו את העכשוו ויבנו את העתיד. Design Rocket משרתת כל עסקים ולקוחות פרטיים וגופים ציבוריים המעוניינים בבניית אתרים לכל מתרות, ברמות עיצוב וטכנולוגיה היוצאים מן הכלל.
היום חוויית המשתמש מתבוססת על האופן המיידי שמייחד טכנולוגיה מודרנית ועיצוב גרפי מכוון. Design Rocket מצליח לממש את השיכולים הקריטיים לגולשי האינטרנט לתוך עבודה מעשית שנועדת להפוך את אתר הלקוח לחוויה בלתי נשכחת אמיתית אוצרת הנשימה של כל גולש.
איך? הרי בנית אתרים מקצועית מתחילה מלהתעמק בטבע של העס...


מדריך עסקים המיועד במיוחד לאייפון - Bizzler


Bizzler - מדריך עסקים המיועד במיוחד לאייפון.
אפליקציה ביזלר עשירה ומרווחת בקטלוגים של בתי עסק ושירותים בישראל. קטלוג מתעדכן ומתפתח כל הזמן בהתאם לחדשות אולם העסקים.

אפליקציה ביזלר מאפשרת חיפוש וגישה מהירה ונוחה לקטגוריות הנדרשות כגון רכב, בנייה ותיקון, שירותים, חינוך, מסעדות ובתי קפה, ילדים, בעלי חיים, יופי, קניות, רפואה, חינוך, מסעדות, תיירות ועוד.

תוריד ביזלר למכשיר האייפון שלך ותקבל את כל הפרטים העדכניים לגבי החברות והשירותים הנדרשים. ביזלר מאפשר יצירת קשר מיידי ממש בנגיעה אחת עם נציגי השירות הנדרשים. ולסיום תוכל להגיע בדרך הכי קצרה באמצעות מכשיר GPS למקום הנדרש.


שלטים, פרסום חדשני וחסכון באנרגיה באמצעות אנרגיה סולארית - לדמרקר


לדמרקר מציעה מגוון סדרות שילוט הנותנים מענה לכל תחום בפרסום.
שלט המאפשר חריטת לוגו וכתיבת מסר שיווקי מתחלף, מאפשר מיקום של השלט בכל נקודה, ללא תלות בחשמל.
ייצור שלטים בגדלים שונים וחיתוכים מיוחדים, המאפשר ללקוח יצירתיות בעיצוב השלט, ייצור שלטים בגדלים שונים וחיתוכים מיוחדים, המאפשר ללקוח יצירתיות בעיצוב השלט.
לדמרקר גאה להציג - שלטים חדשניים ומתקדמים הפועלים באמצעות אנרגיה סולארית.
החברה הפועלת למען שימור הסביבה וחסכון באנרגיה.
...אצ"ל 39main_table_bottom();
אירועים בישראל, אפליקצית בתי עסק, אתרי הבנייה בישראל, בית דפוס בתל אביב, בניית אתר תדמית, בניית אתרים, דוגמניות, דיילות, דיילות בישראל, דיילות דוגמניות, דיילות דלפקי רישום, דיילות ייצוג, דיילות לאירועי ערב בישראל, דיילות לאירועים, דיילות לטעימות, דיילות ליווי אחמ"ים בישראל, דיילות לכנסים, דיילות לקידום מכירות בישראל, דיילות מכירה, דיילות קד"מ, דיילות קופה, דפוס משי בישראל, הולמרקום-קד"מ בישראל, חברת דיילות, חשבוניות, טפסים גלויות, יזמים, יצירת אתרים בישראל, כנסים בישראל, כרטיסי ביקור בישראל, מאגר קריינים, מגוון קולות לפרסומות, מדבקות, מדריך עסקים באייפון, מודלים לתערוכות, מוצרי פרסום בישראל, משרד פרסום בישראל , משרדי פרסום בישראל , סוכנות פרסום, פורטל הרהיטים בישראל, פורטל לרופאי שיניים בישראל, פליירים,פלקטים, פרסום, פרסום באינטרנט, פרסום ושיווק מודרני באינטרנט, פרסום חדשני וחסכון באנרגיה בישראל, קבלות, קולות לפרסומות, קטלוג בתי עסק ושרותים בישראל, קידום אתרים בישראל, קידום עסקים באינטרנט, קריינים לפרסומות, שלטים בישראל, תערוכות בישראל
המומלצים

 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 

המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO