הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | רכב: מכוניות, אופנועים, אופניים | אביזרים לרכב | שירותי מיזוג אויר לרכב . מזגנים לרכב. חשמל לרכב "גל קר"
     מפרסמים חדשים בפורטל


שירותי מיזוג אויר לרכב . מזגנים לרכב. חשמל לרכב "גל קר"

שירותי חשמל לרכב בחולון

חלקי חשמל ומיזוג אויר לרחב בחולון

סטרטרים בחולון

אלטרנטורים בגוש דן

שירות והתקנה במוסך בחולון

מדחסים בחולון

מיזוג אוויר לרכב בגוש דן

מיזוג אוויר וחימום לרכב בחולון

 

 - "גל קאר" שירותי רכב בחולון מעניק לכם שירות טכני ברמה הגבוהה ביותר, ובמידת הצורך גם שירותי תיקון לרכב שלכם. המכונאים שלנו מיומנים ונאורים בכל הטכניקות המודרניות לעבודה, תחזוקה ותיקון של כלי רכב עם מנועי דיזל ובנזין. 

 

ב"גל קאר"  חשמל רכב בחולון  מעבירים את כל השלבים של אבחון ותיקון של המרכיבים החשובים ביותר של  הרכב  שלכם. המנועים דורשים תחזוקה תקופתית גם מעבר לשימוש המושכל והנכון של בעלי הרכב. במידה ואתם לא עושים זאת, אתם מסתכנים במפגש פתאומי עם בעיה גלובאלית עם המנוע, שעשויה לעלות לכם ביוקר. אנו נחליף בזמן הנכון את חגורת התזמון והמותחנים, ובמידה ופספסתם את הרגע – נחליף את מרימי המשקולות ואת השסתומים. נבצע התקנת סטרטרים והחלפת אלטרנטורים. נחליף ללא בעיה את המסננים, ובמידה ולא נעשה טיפול שותף בזמן - גם את משאבת הדלק. יש בידינו את היכולות הטכניות לתקן ולהתקין  מזגנים חדשים עבור כל אמצעי התחבורה,  כולל רכבי יוקרה .

התנעה טובה של  המנוע  דורשת מצב טוב של הסוללה. הסוללות המודרניות לא דורשות תחזוקה טכנית בזכות המבנה שלהן, אך בשלב זה או אחר הן מאבדות מהמתח שהובטח על ידי היצרן, ויש להחליף אותן. המומחים שלנו יתאימו לרכב שלכם את הסוללה המתאימה לו מבחינת הכוח שלו ויתקינו אותה במהירות.

תוכלו למצוא את כל  חלקי הרכב  הדרושים לכם במסגרת החנות שלנו. אנו נתאים לכם חלקים מקוריים של מותגים מובילים או של אפשרויות חילופיות טובות, הכל בהתאם לטעם שלכם. בנוסף, ניתן לרכוש אצלנו  קומפרסורים  חדשניים, שיוכלו לחדש בקלות את מידת הלחץ הדרושה בצמיגים שלכם.

המחירים של כל השירותים נוחים ביותר, והאיכות כבר נבדקה בדקדקנות על ידי בעלי הרכבים שנהפכו ללקוחותינו הקבועים.

(2 הצבעות)
קבל את קוד הדירוג

 
הצג כל הסקירות [0]
תגיות: מיזוג אוויר לרכב בגוש דן, מצברים בחולון, מדחסים בחולון, חשמלאי לרכב בגוש דן, חשמל לרכב, מיזוג אוויר לרכב, תיקון מזגן לרכב, מדחס מזגן לרכב, שירותי מיזוג אויר לרכב, סטרטרים לרכב, אלטרנטורים לרכב
המומלצים

 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 

המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO