הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | שיווק ייצור ושירותים | דיילים/דיילות לאירועים
     מפרסמים חדשים בפורטלmain_table_top2 (דיילים/דיילות לאירועים);דיילות לאירועים - ביזנס קלאס חברת דיילות


מעצבים את דעת הקהל "מבפנים"

ביזנס קלאס מספקת שירותי דיילות שמטרתם לעצב את דעת הקהל של מותגים מובילים "מבפנים".

על פי סקר בינלאומי של מכון נילסן, הגורם המשפיע ביותר על החלטות הקנייה של הצרכן, הוא דעתם של אנשים אחרים. לכן, שירותי הדיילות שלנו פותחו במיוחד כדי לספק לכם את "האנשים האחרים" שישפיעו על החלטות הקנייה של הקהל שלכם.מזל אליעזר 5

75102
HD דיילות


HD היא חברת דיילות בעלת אופי צעיר שהוקמה בשנת 2009 ומספקת שירותי דיילות לאירועים, כנסים, תערוכות ופעילויות קידום מכירות. בין שירותינו תוכלו למצוא כח אדם איכותי, מקצועי, עם יחסי אנוש מעולים וחיוך לאורך כל הדרך:)

כח האדם מותאם לכל פרוייקט באופן ייחודי, ספציפי ובצורה היעילה ביותר על פי קונספט האירוע שלכם. בHD יש מגוון רחב וגדול של דיילים ודיילות, השירות הוא בפריסה ארצית ופועל גם בהתראה קצרה.

HD ערוכה לספק שירותי דיילות בכל רחבי הארץ וזאת אודות למאגר הדיילות העצום שלנו המאפשר תפוצה רחבה, במהירות וביעילות. ב HD דיילות תקבלו פתרון מיידי, מהיר ואיכותי!הולמרקום - מערכות שיווק מתקדמות


הולמרקום-קד"מ | דיילות | תערוכות | כנסים | אירועים

חברה צעירה וקריאטיבית העוסקת במתן פתרונות ושירותים שיווקים מתקדמים להשגת המטרות העיסקיות של הארגון.

מנסיון רב שנים בתחום המכירות ומתוך היכרות מעמיקה עם השוק הישראלי הייחודי, הגענו להבנה שישנו פער משמעותי בין הרצוי למצוי שמצריך חשיבה ייחודית אשר בסופו של יום בא לידיי ביטויי ברמת השטח.

אנחנו בהולמרקום מאמינים כי שילוב בין חדשנות,יצירתיות,מעוף ואסטרטגיה שיווקית מביא את הפתרון המנצח שהציב בפנינו הלקוח ומשיג ביעילות את המטרות שהוצבו.
הרצל 63main_table_bottom();
המומלצים


 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 
המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO