הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | תיירות ונופש | מסעדות | המסעדה - רובינזן. השכרה אולם לבר מצווה בפתח תקווה. מקום לאירועים בפתח תקווה. אולם להשכרה בפתח תקווה
     מפרסמים חדשים בפורטל


המסעדה - רובינזן. השכרה אולם לבר מצווה בפתח תקווה. מקום לאירועים בפתח תקווה. אולם להשכרה בפתח תקווה

 השכרה אולם לבת מצווה בפתח תקווה. מקום לאירועים בפתח תקווה. אולם להשכרה בפתח תקווה

"רובינזון " - מסעדת הרוסית האחת מהמפורסמות ביותר בישראל.


נוסדה בשנת 1995 ומאז כבר חמש עשרה שנים בשוק.

המוניטין שלנו אלו אלפי לקוחות מרוצים שאנו האכלנו טעים ושירתנו בכבוד במשך כל השנים האלה. הפרסומת שלנו זה התענוג של אורחינו שחוזרים אלינו שוב ושוב, שממהרים להביא את חבריהם, שמזמינים את חגיהם, את האירועים המשפחתיים החשובים אצלנו . שתי קומות של מסעדת "רובינזון" מאפשרות להכניס עד 200 אורחים ובקומה השלישית הכול מוכן לטכס החופה של החתן והכלה. 

אם אתם רוצים לארגן את האירוע המשפחתי, לחוג יום ההולדת הכיפי או יום הנישואין או סתם לשבת עם החברה, מסעדת "רובינזון" תמיד לשרותכם. אנו שמחים לענות על כל שאלתכם ולעזור לכם לארגן את החגיגה.

ואז תרגישו שהעייפות והרוגז עזבו לכם ותחושו כאילו צורי ההרגעה מלטף את נשמתכם המעונה. והיין, האוכל והמוזיקה טובה יחזירו לכם את שמחת החיים!

במסעדה שלנו אתם יכולים לשמוח כאוות נפשו בהאזנת המוזיקה של להקת "קרוזו", ואם תרצו, גם אפשרי לשבת בשקט, בהנאת המאכלים הטעימים המוכנים על ידי השפית הנפלאה שלנו גלינה סאבקו, המשתתפת של "סטודיו פתוח" בערוץ 9 של הטלוויזיה הישראלית 

הצוות של מסעדת הרוסית "רובינזון" יעשה כל המאמץ על מנת לחזק את השם המסעדה כמקום היוקרתי עבור פנאי, עסקים, מפגשים רומנטיים. לא אקראי שלפי תוצאותיו סקרי הרחוב בפתח תקוה, מסעדת "רובינזון" מוכרת כאחד משמונת העסקים הפופולאריים ביותר, מוצלחים ומוסריים בשנת 2009. אנחנו מחכים לכם במסעדנו "רובינזון"

(6 הצבעות)
קבל את קוד הדירוג

 
הצג כל הסקירות [0]

תגיות: מסעדה בפתח תקווה, חגיגות בישראל, מסעדה רוסית בפתח תקווה
המומלצים


 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 
המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO