הגדרות לאנשים עם מוגבלויות

דף הבית | יופי | בריאות ויופי | קליניקה לטיפולים הוליסטיים מרכז הארץ "סוד הבריאות". רפואה אלטרנטיבית. דיקור סיני בחולון. רפואה סינית
     מפרסמים חדשים בפורטל


קליניקה לטיפולים הוליסטיים מרכז הארץ "סוד הבריאות". רפואה אלטרנטיבית. דיקור סיני בחולון. רפואה סינית


http://sod-habriut.co.il

קליניקה רפואה אלטרנטיבית בחולון "סוד הבריאות"

בקליניקה רפואה אלטרנטיבית בחולון "סוד הבריאות" בהנהלתה של ד"ר אירינה יוחננוב (Ph.D) - פסיכותרפיסטית הוליסטית ומומחית בדיקור סיני נוירולוגי מטפלים ביעילות ב :

 

מיגרנות

עודף משקל

וסת לא סדיר 

אל ווסת 

פריון

בעיות עיכול

בעיות כאב

 דיכאון

חרדות

עייפות כרונית

עוד... 

 

קליניקה המתמחה במגוון רחב של טיפולים:

דיקור סיני נוירולוגי

פסיכוטרפיה הוליסטית

דיקור קוסמטי

פרחי באך

טיפול רגשי בילדים 

ארומותרפיה

פסיכודרמה

אבחון ממוחשב

 

ישנו קשר עמוק ובלתי נמנע בין גוף ונפש ,חוסר התייחסות למרחב אחד עשוי להוביל לחוסר איזון וקושי בהשגת תוצאות .

רפואה קונבנציונלית מודרנית לא תמיד יכולה לפתור בעיות לאנשים המושפעים על רקע פסיכולוגי (אלא בעיות פסיכוסומטיות שבאות לידיי ביטוי בכאבים במערכת העיכול ,כאבי ראש , עודף משקל ,עייפות כרונית ועוד .. ) ובידיוק כאן באה לעזרת אותם אנשים ,ד"ר אירינה – פסיכוטרפיסטית הוליסטית .

 

היא יכולה לעזור לאנשים לפתור בעיות שהם נתקלים בהם במהלך חייהם, כמו למשל: אובדן אדם קרוב, אדם עם בעיות תקשורת , אדם עם חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך, וכן הלאה. לרשותה עומד סל כלים רחב כמו:פרחי באך, טכניקות תרפויטיות לשיחרור מתחים ולחצים, פחדים וחרדות ,הילינג – ריפוי באנרגיות , פסיכודרמה ,עבודה עם קלפים טיפוליים .

 

ד"ר אירינה יוחננוב גם מטפלת ריגשית בילדים , יכולה לעזור בבעיות של הרטבת לילה . לכל אדם היא בוחרת טיפול באופן מדוייק וספציפי שמתאימה עבורו במיוחד ,שיכול לתת מענה על נושאים כמו :חסימות ריגשית, אכילה ריגשית, תקיעות בחיים ,בעיות זוגיות, דיכאון ועוד.

 

בעזרת רפואה סינית ודיקור סיני נוירולוגי ד"ר אירינה מטפלת ביעילות בבעיות כאב ובבעיות גניקולוגיה. כמו למשל: היא יכולה לעזור ולרפא במקרים הבאים ;כאבי ראש כרוניים , מיגרנות ,כאבי שרירים ופרקים ,עייפות כרונית, קשיי הירדמות , בעיות וסת – וסת לא סדיר ,על וסת ,גלי חום, PMS , בעיות פיריון ועוד .

 

 90% מהצלחה בטיפולים -זה להגיע לאבחון נכון של המטופל, בכדי להגיע לאבחון מדויק , היא משתמשת באבחון ממוחשב, שנותן סקירה של כל האיברים והמערכות בגוף ברמה פיזיאולוגית  נפשית ואנרגטית . מצליחה לגלות בעיות ששום בדיקה אחרת לא מצליחה לגלות כמו בעיות עור, חיידקים , וירוסים וטפילים...

 


http://sod-habriut.co.il


כתובת:חולון,  חיים סירני 18
             

טלפון: 052-3980834

פקס:

נייד:

שעות:

איש קשר: ד"ר אירינה

Skype:

חדשות  [0]
לוח מודעות  [0]
דרושים  [0]
מודעות  [0]
מבצעי החודש  [0]
גלריית תמונות  [0]
של Excel מחירונים  [0]
וידאו  [1]

צפיות - 77582
צפיות בחודש - 149
צפיות ביום - 0
(3 הצבעות)
קבל את קוד הדירוגfacebook
הצג כל הסקירות [0]
תגיות: קליניקה לרפואה משלימה בבת ים, רפוא אלטרנטיבית, מיגרנות, טיפול בכאב בבת ים, רפואה סינית בבת ים, אל ווסת, עיסוי מקצועי במרכז הארץ, בעיות עיכול, בעיות כאב, טיפול בדיכאון, חרדות, עייפות כרונית, קליניקה לרפואה משלימה בבת ים, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה, דיקור קוסמטי, דיקור סיני, הילינג, טיפול רגשי בילדים, ארומותרפיה, פסיכוטרפיה, פרחי באך, פסיכודרמה

המומלצים


 
 
אהבה מפה לאוזן - אתר הכרויות ישראלי  
 
 
המומלצים
הצגות ילדים BRAVO!

קופת הכרטיסים !BRAVO